Next Prev

מיחזור פסולת – הסיבה שאנחנו פה...

במחזור אנו בעצם מפרקים פסולת ומחזירים אותה למצב של חומר גלם אשר ישמש ליצירת מוצרים חדשים לשימוש ותעשייה. המחזור היא פעולה מעולה לשמירה על הסביבה והיא בעלת חשיבות רבה בשנים האחרונות.

סביבה ירוקה יותר

באמצעות המחזור אנו משמידים פחות עצים, משליכים פחות זבל, מזהמים פחות את הים ובכך מונעים מוות של חיות, מפחיתים את הזיהום הסביבתי ומגדילים את התוחלת החיים שלנו ושל הסביבה.

דניאלי בסביבה הוקמה מתוך מודעות סביבתית והיא מספקת מגוון פתרונות לסביבה נקייה וירוקה יותר.

אנו פועלים מזה שנים רבות ולנו הידע והניסיון לביצוע מגוון רבה של עבודות הכוללות: פינוי, מיון פסולת, מחזור, גריסה והטמנה של פסולת באמצעות הציוד וכוח האדם המקצועיים ביותר שקיימים.

העבודה מתבצעת בכפוף לדרישות הרשויות ולתקנות המשרד לאיכות הסביבה. בנוסף תנאי ההתקשרות הינם בהתאם לצורכי הלקוח או על פי הסכם חודשי שנתי ועונתי.

אז איפה ממחזרים הכי הרבה?

במועצות האזוריות ממחזרים יותר מאשר בערים וזאת עובדה לא מפתיעה.

אספנו את הנתונים לערים מרכזיות בארץ וכמה מהמועצות האזוריות.

המדידה נעשית על פי ק"ג מיחזור לנפש.

הנתונים בעליה בשנים האחרונות ובשנה שחלפה הגענו ל- 60% מסך מיכלי המשקה בארץ!

סוגי המחזור השונים

אנו בחברת דניאלי מספקים מגוון שירותים ביניהם סוגי מחזור שונים הקיימים בישראל ומאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

דניאלי בסביבה מספקת את כל סוגי האיסוף והמחזור הקיימים כיום בארץ ובסביבת המגורים שלכם.

עוד על תהליך המחזור

כדי להתחיל למחזר תוכלו גם אתם להירתם! מיינו את האשפה בבית שימו פח לבקבוקי זכוכית אותם תוכלו למחזר בסופר מרקט.

את הניירות השליכו לפחי אשפה מיוחדים למחזור נייר ועיתונים, ובכלל תוכלו לצמצם את צריכת הנייר על ידי בקשת שליחת דואר באיי מייל, עשו שימוש חוזר בניירות ובמוצרי זכוכית ופלסטיק, ואם ישנה פסולת גדולה בסביבתכם פנו אלינו ואנו נגיע לאסוף את הפסולת בצורה מהירה, מסודרת ומקצועית.

יתרונות המחזור

המחזור יסייע לכם לחיות חיים נכונים יותר, נקיים מזיהום אוויר, באמצעותם תצרכו פחות פלסטיק וניילון – חומרים המזהמים את הסביבה, תפגעו פחות באוויר שסביבכם ותשאירו לדור הבא עולם נקי יותר וגם לכם.

שאלות ותשובות

מהי חשיבות המחזור?

בימים אלה, תהליכים המחזור חשובים מאד לסביבה, אם תקפידו עליהם, תרגישו טוב יותר, ותראו איך החיים חוזרים להיות טובים ואיכותיים יותר.

אם תמחזרו האוויר יהפוך לנעים ונקי יותר , חיות שלא ראיתם שנים רבות יתחילו לצוץ מחדש, הניקיון יחזור לשכונה ולישוב בו אתם מתגוררים, ואף תוכלו לסייע להפחית עליות במגזר התעשייתי.

המחזור חשוב מאד לנו לאיכות החיים שלנו ולעתיד כדור הארץ, וכידוע כיום קיימת התחממות על כדור הארץ והמחזור מסייע לנו במניעת התחממות כדור הארץ, בשמירה על איכות הסביבה, מניעת זיהום ימים ואגמים, מניעת כריתה של עצים, וסיוע לבעלי החיים.

כיצד ניתן למחזר כלים?

מחזרו צנצנות אוכל. קניתם אוכל בצנצנת? אל תזרקו את הצנצנת. השתמשו בה שוב לאכסון חוזר.

איך ממחזרים נייר בבית?

כתבו על שני צידי הנייר. אל תזרקו עיתונים השתמשו בהם לניקיון חלונות במקום לרכוש מגבון נייר. השתמשו בעיתון לעטיפת מדפים ומגירות. אם חברות מציעות דיוור במייל. אשרו! בכך תוכלו לחסוך דואר שמכיל נייר.

איך נמנעים בשימוש רב של סוללות?

משתמשים בסוללות נטענות. עברו לסוללות ירוקות שלא מכילות כספית ונטענות – בכך תוכלו לזהם פחות.

האם אפשר להרוויח ממחזור?

בוודאי! בסופר הקרוב לביתכם תוכלו להזדכות על בקבוקי הזכוכית שלכם בכמה עשרות שקלים! עם זיכוי בקופה תוכלו להתפנק במשהו טעים.