15 דרכים יצירתיות להשתמש במשטחי עץ

מאחסון של חפצים עד בסיסים למיטות – משטחי עץ יכולים להשתלב בתור ריהוט גינה, בית או משרד בכל מיני צורות, הכנו עבורכם כמה תמונות שימחישו את האמרה הזאת ויתנו לכם הצצה לכמה עבודות שאנשים יצירתיים עשו עם משטחי עץ, גם ממוחזר, גם זול והעיצוב מדהים.

פינת ישיבה עשויה ממשטחי עץ וקצת כריות - פשוט ויעיל! פינת ישיבה עשויה ממשטחי עץ וקצת כריות - פשוט ויעיל!
אזור ישיבה עשוי כולו ממשטחי עץ - כולל ספספלים ודלפק שמשמש כבר. אזור ישיבה עשוי כולו ממשטחי עץ - כולל ספספלים ודלפק שמשמש כבר.
מתלה בכניסה לבית לצעיפים, כובעים, תיקים וכו' - עשוי ממשטח עץ בודד וברזלים לתליה. מתלה בכניסה לבית לצעיפים, כובעים, תיקים וכו' - עשוי ממשטח עץ בודד וברזלים לתליה.
ערוגות לגינה - עשוי ממשטח עץ בודד צבוע בתכלת עם אדמה לשתילה במרווחים. ערוגות לגינה - עשוי ממשטח עץ בודד צבוע בתכלת עם אדמה לשתילה במרווחים.
מתלה לעציצים / תמונות - עשוי ממשטח עץ בודד שנצבע בלכה ונתלה הפוך על הקיר. מתלה לעציצים / תמונות - עשוי ממשטח עץ בודד שנצבע בלכה ונתלה הפוך על הקיר.
ערוגה לעציצים בגינה, עשוי מקרשים של משטחי עץ שנצבעו בלכה. ערוגה לעציצים בגינה, עשוי מקרשים של משטחי עץ שנצבעו בלכה.
שולחן עשוי משלושה משטחי עץ וספסלים שעשויים מחלקים של משטחי עץ. שולחן עשוי משלושה משטחי עץ וספסלים שעשויים מחלקים של משטחי עץ.
מיטה עשויה כולה ממשטחי עץ - בסיס וגב המיטה. מיטה עשויה כולה ממשטחי עץ - בסיס וגב המיטה.
בסיס למיטה עשוי כמה משטחי עץ שחוברו יחד ונמצאים מוצבים על רגליים מעץ שנבנו מעץ המשטחים. בסיס למיטה עשוי כמה משטחי עץ שחוברו יחד ונמצאים מוצבים על רגליים מעץ שנבנו מעץ המשטחים.
משרד של חברת מולטימדיה - שולחן עשוי מכמה משטחי עץ עם משטח זכוכית וספה בצד המשרד. משרד של חברת מולטימדיה - שולחן עשוי מכמה משטחי עץ עם משטח זכוכית וספה בצד המשרד.
מדרגות לחדר העבודה, כל מדרגה - משטח עץ. מדרגות לחדר העבודה, כל מדרגה - משטח עץ.
ספה כיפית לאזור ישיבה של הטלווזיה לילדים - עשוי משני משטחי עץ וכריות. ספה כיפית לאזור ישיבה של הטלווזיה לילדים - עשוי משני משטחי עץ וכריות.
נדנדה לחצר - עשוי מחצי משטח עץ וכמה קרשים מחציו השני. נדנדה לחצר - עשוי מחצי משטח עץ וכמה קרשים מחציו השני.
אזור שלם עשוי ממשטחי עץ לגינה. אזור שלם עשוי ממשטחי עץ לגינה.
שולחן עשוי שני משטחי עץ על גלגלים צבוע בשחור. שולחן עשוי שני משטחי עץ על גלגלים צבוע בשחור.